پنج شنبه 20 تیر 1398
کد مطلب: 606
تعداد بازدید: 4831

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت Web Design

طراحی صفحات وب، علاوه بر موفقیت یك وب سایت در جلب نظر كاربران و ترغیب آنها در امر بازدید ، بهینه‌سازی و ارتقای رتبه سایت در گوگل نیز بسیار با اهمیت است. اهم استاندارد سازی طراحی صفحات وب استاندارد بودن طراحی صفحات وب و مطابق بودن آن با استانداردادهای گوگل از مهمترین روش هایی است که جهت بهینه سازی وب سایت، باید مورد توجه قرار بگیرد.

اگر به دنبال طراحی یک وب سایت موفق و مطلوب در محیطی پر کاربر همچون اینترنت هستید، نمی توانید نسبت به رعایت چارچوب و استانداردهای لازم در طراحی وب سایت بی تفاوت باشید. باید گفت عدم توجه کافی نسبت به طراحی وب سایت، بدون در نظر گرفتن استانداردهای لازم شما را برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان باز خواهد داشت. طراحی سایت مناسب و مطلوب می تواند تجارت های کوچک را به بیزینسی بزرگ تبدیل کند و در زمینه افزایش تعداد مشتریان برای خرید از شما ترغیب ایجاد کند. در این میان ممکن است طراحی یک وب سایت ضعیف و غیرحرفه ای اهدافتان را به خیالی باطل تبدیل و یا منجر به متضرر شدن شما نیز شود. طراحی وب سایت طراحی ایده آل و پشتیبانی قدرتمند راد وب قطعا هر یک از شما که قصد طراحی یک وب سایت موفق با محتوای مطلوب دارید برای افزایش کاربران، بازدیدکنندگان و مشتریان خود، به دنبال یک تیم طراحی باتجربه، منحصر به فرد و با پشتیبانی قدرتمند خواهید رفت. لازم است بدانید که راد وب قصد دارد تا در زمینه طراحی سایت برای شما کاربران، تحولی بزرگ ایجاد نماید. این تحول با وجود متخصصان حرفه ای، قدرتمند و با سابقه که در زمینه کسب دانش در حیطه تخصص خود روز به روز بر امر یادگیری و مطالعه مربوطه افزوده و از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند.به راحتی به دست می آید. راد وب هم اکنون افتخار دارد که با استفاده از دانش و تجربیات خود در زمینه طراحی سایت و پرتال های حرفه ای برای سازمانها ، شرکت ها ، موسسات ، اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه خدمات متنوع در محیط اینترنت پذیرای سفارش طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی شما باشد.با ما تماس بگیرید و از مشاوره اینترنتی راد وب بهرمند شوید .

گاهی ممکن است هنگام ورود و بازدید از برخی وب سایت ها، (تجربه کاربری UX و رابط کاربری UI) بر اساس ضوابط تعریف شده رعایت نشوند و طراحان نسبت به این مهم آنگونه که باید اهتمام نورزند. طی تحقیقات انجام شده بر آن شدیم که عدم رعایت این مهم باعث شده تا کاربران هنگام ورود به وب سایت منتخب تمایل نشان ندهند و به دنبال گزینه خروج از صفحه باشند. در واقع نمی توانند با صفحه مورد نظر ارتباط لازم را برقرار کنند و از آن بهره مند شوند . بهتر است برای جلوگیری از این مسئله و ایجاد فضایی پر محتوا مطابق با در نظر داشتن استاندارد ها، رعایت اصول در طراحی تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری بیش از پیش در اولویت باشد.

تاثیر تجربه کاربری (UX)

در طراحی تجربه کاربری UX باعث می شود تا کاربران دسترسی آسانتر به گزینه و مطالب مورد نظرشان داشته باشند و با اشتیاق بیشتری به مطالعه ادامه مطالب ادامه دهند.و به گونه ای نباشد که در فضای منتخب گمراه شوند. قطعا برای کاربران این موارد حائز اهمیت بوده و بدون در نظر گرفتن آنها نمی توان از صفحه منتخب آنگونه که باید بهرمند شد.

طراحی تجربه کاربری (UX) فرآیندی است که تجربیاتی قابل درک و مرتبط با طراحی را برای کاربران ایجاد می کند. به طور کلی طراحی UX شامل مجموعه ای گسترده از مباحث مختلف است . در واقع تجربه کاربری علاوه بر رابط کاربری و کاربرد پذیری، بخش های دیگری مانند برندینگ، طراحی و… را شامل می شود. طراح تجربه‌ کاربری باید از تجربه‌های خوب وموثر برخوردارباشد و بتواند مطابق با سلایق و نیاز‌های کاربران کار را به سر انجام برساند .در واقع وظیفه آنها، ارائه خدمات یا محصولات مورد پسند، ارزشمند، کارآمد، قابل استفاده، در دسترس و معتبر است. رابط کاربری UI، شامل مفاهیمی همچون طراحی بصری ست که ارتباط مستقیم با نوع رنگ ها در متون واشکال مختلف، متناسب با نوع مخاطب نیز دارد. نوع انتخاب تصاویر مرتبط و استفاده از ترکیب رنگ ها در زمینه جذب کاربران از اهمیت خاصی برخوردار است. می توان گفت در نظر داشتن مسئله روانشناسی رنگ ها و ارتباط آن با ذهن مخاطب تاثیر بسزایی در گماردن نام ایده آل بر آن طراحی دارد .

طراحی سایت اهواز,طراحی وب سایت خوزستان,طراحی وب سایت Web Design, طراحی وب سایت اهواز
خدمات مرتبط
طراحی و پیاده سازی: راد وب