باتوجه به اطلاعاتی که منتشر شده است نشان می دهد آیفون ۸ به نسبت مدل های گذشته دارای طرحی متفاوت می باشد . همچنین بنا بر اعلام رسانه ها ، در آیفون۸ دکمه هوم فیزیکی حذف شده است و این موضوع موجب شده تا به نسبت صفحه نمایش های پیشین گوشی های اپل این گوشی دارای صفحه نمایشی بزرگ تر باشد ، در آیفون۸ از حسگر ایتیکال یکپارچه شده با نمایشگر برای تشخیص اثر انگشت کاربران استفاده می کند البته هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع وجود نداشته است . می توان گفت که با توجه به اطلاعات در دسترس این گوشی رقیبی برای گلکسی اس۸ و اس۸پلاس خواهد بود.

شایعات دیگری مبنی بر اینکه این پرچم دار از حسگر اسکن عنبیه چشم برخوردار است ، به گوش می رسد، که مانند حسگر اثرانگشت هم برای بازکردن قفل گوشی و هم برای انجام معاملات آنلاین بین المللی از آن میتوان استفاده کرد.

حدود یک ماه دیگر اپل تولید انبوه آیفون ۸را شروع خواهد کرد البته تا اواخر ماه جاری میلادی توسط اپل مشخصه های تشخیص اثرانگشت نهایی خواهد شد .

در مورد قیمت آیفون ۸ که در دو مدل عرضه خواهد شد ، اختلاف های وجود دارد اما آنگونه که طبق شایعات منتشر شده یکی از این مدل ها با قیمت ۸۷۰دلار و دیگری با ۱۰۷۰ به فروش خواهد رسید.

0
0

تاریخ: شنبه 20 خرداد 1396     بازدید ها: 2037     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب