انتشار تصاویر جدید ثبت شده با دوربین دوگانه موبایل وان پلاس ۵ : تصاویر جدیدی در فضای مجازی انتشار پیدا کرده است که گفته می شود این تصاویر با موبایل وان پلاس ۵ گرفته شده است . این دوربین با کمک شرکت DxO گسترش پیدا کرده و دوربین این گوشی با ساختار عمودی روی بدنه دستگاه جای گرفته است .

پیش تر تصویری از دوربین وان پلاس ۵ که با پس زمینه بلور بود منتشر شده بود که نشان می داد دستگاه از افکت بوکه پشتیبانی می کرد اما حالا با انتشار این تصاویر جدید موضوع دیگری روشن می شود.یکی از تصویرهای که هم اکنون منتشر شده است به شکل سیاه و سفید است که در اصل نشان میدهد از میان دو سنسور دوربین گانه پرچمدار جدید وان پلاس ، به صورت سیاه و سفید یا مونوکروم تصویربرداری می نماید.

در گذشته کمپانی چینی وان پلاس در حساب کابری توییتری خود تصویری را انتشار داده بود و از مردم می خواست تا تعیین کنند که کدام سمت تصویر به وسیله دوربین وان پلاس ۵ گرفته شده است . در همان موقع شفافیت و جزیئات واضح در تصویر این گونه مشخص می کرد که یکی از سنسورهای دوربین دوگانه اسمارت فون به مونرکروم اشاره می نماید .

موبایل وان پلاس 5

در نتیجه هم اکنون تصاویر جدیدی توسط منبعی انتشار پیدا کرده که نشان می دهد توسط دوربین های اصلی وان پلاس ۵ ثبت تصاویر۱۶مگاپیکسلی امکان پذیر می باشد و از گشودگی دهانه لنز f/1.8 بهره مند شده است.

 

موبایل وان پلاس 5

موبایل وان پلاس 5

موبایل وان پلاس 5

0
0

تاریخ: سه شنبه 16 خرداد 1396     بازدید ها: 1661     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب