این روزها هر کسی که یک دوربین دیجیتال و یا یک گوشی موبایل با دوربین چند یا چندین مگا پیکسلی در دست دارد ، خود را یک عکاس حرفه ای تصور می کند !! ولی لزوما به تمام افرادی که چنین تجهیزاتی دارند , عکاس نمیگویند! زیرا عکاسی نیاز به آموختن یک سری دانش دارد که یاد گرفتن آنها نیازمند زمان و تمرین زیاد میباشد .لحظاتی در زندگی هر کدام از ما وجود دارد که شاید دیگر هیچوقت تکرار نشود ، ولی با یک عکسبرداری موفق و زیبا می توان یاد آن لحظات را برای همیشه زنده نگه داشت. عکاسی از جمله هنرهایی است که دوستداران فراوانی در جهان دارد. با عکس میتوان به ساده ترین سوژه ها، معانی عمیقی بخشید. هر بیننده نگاه متفاوتی به عکس دارد و این را میتوان جذابیت هنر عکاسی دانست. اگر چه خرید دوربین و یا دوربین گوشی موبایلی که انتخاب می کنید ، برای خلق زیبایی اهمیت فراوانی دارد اما مهمتر از آن استفاده صحیح از این امکانات و این که چگونه عکس خوب بگیریم می باشد.
کتاب ها و برنامه های عکاسی متعددی  به زبان فارسی وجود دارند که بسیاری از آنها جامع هم به نظر می آیند ولی خیلی از این کتاب ها و برنامه ها واژه های تخصصی زیادی داشته و توضحیات فنی وقت گیر و گیج کننده ای را مطرح می کنند ! که عملاً کاربردی برای همه ی افراد نداشته و فقط مختص عکاسان حرفه ای می باشد، بنابراین با دیدن این مطالب به احتمال زیاد یا از خواندنش پشیمان خواهید شد و یا خوابتان خواهد برد!!
 اگر با کتابها و سبک نگارش کتابهای دانش و زندگی و شعار آن یعنی ” مختصر ، مفید و کاربردی ” آشنا باشید متوجه خواهید شد که کتاب « راهنمای کاربردی اصول عکاسی با دوربین دیجیتال و تلفن همراه » کتابی کاملاً کاربردی با مطالبی مفید و زبانی ساده می باشد و در عین اینکه آموزش جامعی را در اختیارتان خواهد گذاشت ولی در آن خبری از مطالب گیج کننده ، خسته کننده و تخصصی نیست.برای درک بهتر مطالب در قسمت های آموزشی از تصاویر متعدد هم استفاده کرده ام که هم تنوع کتاب حفظ شود و خوابتان نبرد و هم یادگیری کاملتری حاصل شود!
این کتاب شامل ۴ بخش بوده و هر بخش کاربردی ترین و مفیدترین اطلاعات لازم را به صورت تصویری در اختیارتان قرار خواهد داد؛

کتاب « راهنمای کاربردی اصول عکاسی با دوربین دیجیتال و تلفن همراه » کتابی کاملاً کاربردی با مطالبی مفید و زبانی ساده می باشد و در عین اینکه آموزش جامعی را در اختیارتان خواهد گذاشت ولی در آن خبری از مطالب گیج کننده ، خسته کننده و تخصصی نیست

بخش راهنمای عکاسی توسط دوربین دیجیتال :
شامل اطلاعات پایه و کاربردی مثل عکاسی دیجیتال چیست و تمامی اطلاعاتی که باید بدانید،آموزش نمای ظاهری دوربین ، فرمتهای رایج عکس ها،طرز صحیح در دست گرفتن دوربین و موبایل برای عکاسی،روش های مختلف عکاسی از گروه گرفته تا طلوع و غروب خورشید،نکته های مهم و کلی اطلاعات مفید دیگه و به همراه آموزش تصویری برترین برنامه بازیابی عکس‌های پاک شده از کارت حافظه به همراه لینک دانلود برنامه.
بخش آموزش عکاسی با دوربین تلفن های همراه :
هر اطلاعاتی که لازمه برای یک عکسبرداری موفق توسط دوربین تلفن های همراه بدانید در این قسمته،دانستنیها،نکته ها،ترفندها و… به همراه معرفی برترین اپلیکیشن های دوربین، مناسب گوشی های هوشمند
 بخش آموزش اصولی گرفتن تصاویر سلفی :
اطلاعات و نکته های لازمی برای اینکه بتوانید عکس های سلفی حرفه ای بگیرید،معرفی تصویری ژست های جذاب سلفی،روش های مختلف سلفی گرفتن،معرفی ابزارهای لازم و نکات آموزنده دیگه و به همراه معرفی برترین اپلیکیشن ها برای گرفتن عکس‌های سلفی عالی تر.
 و بخش ویژه خریداران:
که شامل دانلود برنامه های متنوع در مورد ژستهای عکاسی می باشد و لینک دانلود کتابی ویژه در مورد فشن و ژست های متعدد عکاسی برای همه
 با خواندن مطالب این کتاب کاربردی شاید یک عکاس حرفه ای نشوید ولی مطمئن باشید می توانید دانش شما بیش از پیش شده و از این پس و با دانستن این اطلاعات ، عکس های بی نظیرتر و زیباتری را خلق می نمایید.
امکانات و ویژگی های این کتاب :
تمامی مطالب به زبانی ساده و کاملاً کاربردی و تصویری می باشد.
فهرست بندی دقیق مطالب با قابلیت لینک به مطلب
دسترسی سریع به فهرست مطالب با منوی فهرست بالای صفحات

 

حجم فایل : ۵MB / تعداد صفحات کتاب : ۱۰۱ صفحه

0
0

تاریخ: سه شنبه 14 دی 1395     بازدید ها: 2375     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب