همترین ویژگی این بروز رسانی قابلیت جالب پرایوسی مد " privacy mode " می باشد که کاربران را قادر می سازد تا حریم خصوصی خود را تقریبا در دامنه تمام نرم افزارهای نصب شده بر روی یک گوشی اندروید ارتقاء بخشند . 

اپرا در خلال مطالبی که در مورد این بروز رسانی منتشر کرده در مورد سیاست مشکوک اپل در زمینه حفاظت از حریم خصوصی کاربران گفته است که این سازنده در طول چند سال گذشته سر و صدای زیادی  را در مورد حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران گوشی های آیفون به پا کرده است با وجود این هنوز هیچ اقدامی از طرف این شرکت در مورد رفتار نادرست نرم افزارهایی که این حریم را به خطر می اندازند، صورت نگرفته است.

خبر خوب این است که اپرا توانسته روشی را پیدا کند که به واسطه آن از بدرفتاری نرم افزارهای اندروید و دنبال شدن کاربران به وسیله آن ها جلوگیری سازد به این ترتیب که قابلیت پرایوسی مد اپرا مکس نشان می دهد که کدام یک از نرم افزارهای نصب شده بر روی گوش اندروید شما خوب و کدام یک بد می باشد و اطلاعاتتان را برای شرکت های واسط ارسال می کند. 

این سازنده علاوه بر این یک اد بلاکر را نیز به مرورگر خود اضافه کرده است، قابلیتی که مثل یک فیلتر عمل می کند و کاربر را قادر می سازد تا پیام های تبلیغاتی دنبال کننده حالت پرایوسی مد مرورگر اپرا مکس را مسدود سازد و در واقع شما را از شر وب سایت ها و نرم افزارهای تبلیغاتی رها می سازد.

کاربران علاوه بر این می توانند به کمک پرایوسی مد تنها با فعال کردن یک کلید نرم افزاری داده های نرم افزارها و علاوه بر این ترافیک جست و جو شده وای فای خود را نیز رمز گذاری کنند. داشتن یک امنیت و حریم خصوصی بهتر در شبکه های وای فای عمومی مزیت بسیار خوبی می باشد که همه کاربران به آن ها نیاز دارند.

اگر که نرم افزار مرورگر اپرا مکس را بر روی گوشی خود نصب نکرده اید هم اکنون می توانید آن را به طور رایگان از گوگل پلی استور دانلود نمایید. به احتمال زیاد اپرا تا به حال ویژگی های جدیدش را به نرم افزار محبوبش اضافه کرده است. 

0
0

تاریخ: یک شنبه 18 مهر 1395     بازدید ها: 6007     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب