کی از انتقاداتی که همیشه به محصولات ساخت اپل وارد است، قیمت بیشتر آنها در مقایسه با کالاهای مشابه می باشد. البته خود اپل و طرفداران این شرکت در پاسخ به این ادعا مواردی مانند کیفیت ساخت بالا و تعلق داشتن به کلاسی متفاوت از محصولات دیجیتال را ذکر می کنند که تا حدی قابل قبول به نظر می رسد. با این حال شاید گروهی هم باشند که فکر کنند آیفون ها به اندازه کافی گران نیستند و باید قیمتی بالاتر از این داشته باشند. اینجاست که پای شرکت های لوکس جهان نیز به میدان باز می شود.

یکی از این کمپانی ها Gresso است که عمده فعالیت آن در زمینه تولید و تغییر ساختاری محصولات عرضه شده در جهان به گونه ای است که باب میل طبقه بسیار مرفه دنیا قرار بگیرد. این شرکت اخیرا مجوعه ای از 3 آیفون 7 را با نام iPhone 7 Black Diamond در اختیار مخاطبانش قرار داده است. هر یک از این آیفون ها 500000 دلار قیمت دارند و پنل پشتی آنها از 1450 الماس سیاه تشکیل شده و بدنه نیز از جنس تیتانیوم رده 5 است. همچنین لوگوی Gresso و فریم احاطه کننده دوربین از 10 گرم طلای 18 عیار ساخته شده است. البته این پایان کار نیست چون ایرپادهای بی سیم اپل نیز با 30 قطعه الماس 2 قیراطی تزئین شده اند.

البته اگر موجودی حساب بانکی شما 500000 دلار نیست می توانید یک کیس مخصوص آیفون 7 از Gresso خریداری کنید که آن هم از تیتانیوم رده 5 و طلای 18 عیار پوشیده شده و قیمت هر یک از آنها تنها 2500 دلار است. کمپانی Gresso هنوز زمان عرضه محصولاتش را به بازار عنوان نکرده و می بایست فعلا در صف خرید آنها منتظر ماند.

0
0

تاریخ: سه شنبه 06 مهر 1395     بازدید ها: 1133     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب