برا اساس خبرهایی که از یک منبع تایوانی منتشر شده است، کمپانی اپل قصد دارد میزان تولید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را در ماه‌های نوامبر و دسامبر سال جاری به نصف کاهش دهد و اگر چنین خبر درست باشد، احتمالا این کمپانی بسیار زود تصمیم به کاهش تولید این دو گوشی جدید خود گرفته است و تاکنون چنین تصمیمی مبنی بر کاهش تولید آیفون در این کمپانی سابقه نداشته است.

شواهدی مبنی بر درست بودن این قضیه نیز وجود دارد زیرا چند وقت گذشته خبرگزاری رویترز در یک گزارش عنوان کرده بود که کمپانی اپل با تولید آیفون ۸ و ۸ پلاس و همزمان کاهش میزان خرید این دو گوشی، افت ۱٫۵ درصدی در سهام خود در بازارهای بورس داشته است. در گذشته کاربران گوشی‌های آیفون پس از عرضه ی رسمی یک گوشی آیفون جدید، صف‌هایی طولانی بر درب فروشگاه‌های عرضه کننده ی آیفون تشکیل می‌دادند ولی اینبار در زمان عرضه ی آیفون ۸ شاهد چنین صف‌های طولانی کاربران نبودیم و گواهی است بر کاهش تقاضای طرفداران اپل برای خرید آیفون ۸ و ایفون ۸ پلاس.

اگر بخواهیم در این خصوص نتیجه گیری انجام دهیم، گویا عرضه ی آیفون X یکی از چالش‌های جدید برای کمپانی اپل خواهد بود زیرا بسیاری از کاربران هم اکنون منتشر این پرچمدار کمپانی هستند ولی خبرهایی به گوش ما رسیده است که میزان تولید آیفون X محدود بوده و احتمالا پاسخگوی تمامی طرفداران این گوشی نخواهد بود.


0
0

تاریخ: دوشنبه 01 آبان 1396     بازدید ها: 1436     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب