با لمس کردن گوشی سمت راست این هدفون دستیار شخصی گوگل فعال می‌شود که برای مسیریابی، ثبت یادآوری‌ها و یا دسترسی به موسیقی و پیغام‌ها به کار میرود. طبق گزارش‌ها موجود درباره این هدفون با یک بار شارژ کردن می توان تا ۵ ساعت با آن کار کرد. دقیقا مثل گوشی‌های پیکسل، این محصول نیز در ۳ رنگ سیاه، سفید و آبی عرضه می‌شود. قیمت این محصول در حال حاضر ۱۵۹ دلار است. گفته می‌شود که در سایت‌های خرید آنلاین رنگ سفیدش موجود است اما رنگ‌های سیاه و آبی تا شش هفته دیگر به بازار خواهد آمد.

این هدفون به یک باتری ۶۲۰ میلی آمپری مجهز است که به این دستگاه این اجازه را میدهد که با هر بار شارژ چندین دفعه از آن استفاده کنیم. این دستگاه در کل می‌تواند تا ۲۴ ساعت موزیک پلی کند. شارژر هدفون پیکسل باد از نوع USB-C است. همچنین باید بدانید که برای استفاده از این هدفون می‌بایست از یک گوشی تلفن همراه با سامانه عامل اندروید مارشمالو یا نسخه‌های بالاتر استفاده کرد، طرز وصل شدن هدفون به گوشی از طریق Fast pair می‌باشد.

اگرچه این هدفون به هر دستگاهی که دارای بلوتوث باشد وصل میشود اما کاربران تلفن‌های پیکسل میتوانند از امکانات ویژه ای برخوردار باشند برای مثال گوگل می‌گوید که این دسته از کاربران می‌توانند از Google translate به طور همزمان استفاده کنند، در این روش مردم با هدفون صحبت می‌کنند و بلندگوی موبایل گفته‌های آنها را به زبان مقصد ترجمه می‌کند و گفته می‌شود که این سامانه با ۴۰ زبان زنده ی دنیا سازگار است.


0
0

تاریخ: شنبه 15 مهر 1396     بازدید ها: 1517     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب