خالی شدن باتری

کاربران بسیار زیادی مشکلات باتری گوشی هوشمند خود و زود خالی شدن آن را گزارش داده و از آن ناراضی می‌باشند. یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای افزایش طول عمر باتری گوشیتان، تغییر مکان و تغییر تنظیمات روشنایی گوشی می‌باشد. وارد بخش تنظیمات گوشی شده و Location را انتخاب کرده و سپس Battery-saving را انتخاب کنید. در مورد روشنایی گوشی هم از روشنایی خودکار یا همان auto-brightness استفاده نکنید. و به جای آن خودتان به طور دستی روشنایی صفحه نمایش را تنظیم کرده و آن را در مقداری قرار دهید که برای چشمانتان مناسب باشد.

آهسته شدن و یا هنگ کردن رابط کاربری

گوشی‌ها معمولا با پر شدن حافظه‌شان آهسته می‌شوند. سعی کنید که برنامه‌هایی را که استفاده نمی‌کنید حذف کنید و تصاویر خود را هم به یک کارت اس دی و یا لپ تاپ منتقل کنید تا فضای گوشی‌تان زیاد گرفته نشود. همچنین برنامه‌های باز را که استفاده نمی‌کنید ببندید، حافظه کش (cache) برنامه‌ها را پاک کنید و سعی کنید که از والپیپرهای لایو استفاده نکنید.

برای پاک کردن کش برنامه‌ها می‌توانید در قسمت تنظیمات، App را انتخاب کرده و برنامه مورد نظر را در آنجا انتخاب کرده و با گزینه Clear Cache حافظه کش برنامه را پاک کنید.

مشکلات مربوط به اتصال گوشی

اگر با وای‌فای، بلوتوث و یا وصل شدن به شبکه‌های تلفنی و اپراتورها مشکل دارید، به مدت ۳۰ ثانیه حالت پرواز یا همان Airplane mode را انتخاب روشن کرده و سپس آن را خاموش نمایید. همچنین می‌توانید خود وای فای و یا بلوتوث را هم یک بار روشن و خاموش کنید. بعضی مواقع این مشکل به همین راحتی حل می‌شود


0
0

تاریخ: یک شنبه 01 اسفند 1395     بازدید ها: 4220     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب