پیکسل بوکپیکسل بوک دارای یک صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی با وضوح Quad HD و تراکم پیکسلی ۲۳۵ پیکسل در هر اینچ می‌باشد که از آن هم به عنوان لپ تاپ و هم به عنوان یک تبلت می‌توانید استفاده نمایید. اگر بخواهیم در مورد سخت‌افزار این لپ تاپ صحبت کنیم باید بگوییم که دارای دو نسخه ی Core i5 و Core i7 همراه با رم ۱۶ گیگابایتی و حافظه ی اس دی ۵۱۲ گیگابایتی می‌باشد. قدرت شارژدهی این لپ تاپ به مدت ۱۰ ساعت می‌باشد که تنها در مدت زمان ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه شارژ می‌شود.

یکی از اساسی ترین قابلیت‌های این لپ تاپ دارا بودن امکان دسترسی به گوگل اسیستنت می‌باشد که این دستیار صوتی، پیکسل بوک را به یکی از هوشمندترین لپ تاپ‌های جهان تبدیل کرده است و قطعا این لپ تاپ در سریع ترین زمان بروز رسانی‌های کمپانی گوگل را دریافت خواهد کرد.

پیکسل بوکیکی از ویژگی‌های جذاب این لپ تاپ طراحی یک قلم با ۲۰۰۰ نقطه ی حساس و تاخیر ۱۰ میلی ثانیه می‌باشد که احساس استفاده از یک قلم به روی کاغذ را به کاربر منتقل می‌کند و یکی از بهترین قلم‌های دنیا می‌باشد. این دستگاه احتمالا در سه نسخه عرضه خواهد شد که قیمت نسخه ی پایه ی آن ۹۹۹ دلار اعلام شده است. و قلم این لپ تاپ نیز به طور جداگانه با قیمت ۹۹ دلار هم اکنون قابل پیش خرید می‌باشد.


0
0

تاریخ: شنبه 15 مهر 1396     بازدید ها: 1456     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب