این شرکت فروش کوچک خود را با لنزهای باکیفیتی آغاز کرد که توانسته بود میدان دید iPhone را تقویت کند. در ابتدا، این لنزها به یک صفحه فلزی در پشت iPhone 5 متصل بود. Moment به این رویه ادامه داد تا پس از آن با یک قاب بدون هیچ گونه دشواری از راه رسید تا به کاربران خود امکان شات برداشتن آسان را بدهد.

در حال حاضر به نظر می‌رسد شرکت از ایجاد صفحات اضافه برای راه‌اندازی قاب و لنزها فراری باشد. در حالیکه نخستین قاب عکاسی Moment بسیار خوب و هوشمندانه ساخته و پرداخته شده بود اما طراحی آن به طرز عجیب غریبی از وسط گوشی تلفن همراه iPhone شروع می‌شد و به یک لنز خارجی ختم می‌شد. اگرچه قیمت آن قاب قدیمی حدود ۵۰ دلار بود اما هیچ گونه باتری ای هم نداشت.

مدیرعامل شرکت، Marc Barros، گفته است: “من به آن دسته از دوستانی که تمایل خریداری دارند اعلام می‌کنم قیمت قاب ۲۰ دلار (اگر از آمازون خریداری شود) و قیمت قاب باتری دار ۹۹ دلار می‌باشد.”

به نظر می‌رسد شرکت دو قاب جدید ساخته و طراحی کرده باشد که از امروز در دسترس می‌باشد: یک قاب باتری دار ۹۹ دلاری (باتری ۲،۵۰۰mAh برای iPhone 7 و باتری ۳،۵۰۰mAh برای iPhone 7 Plus) و یک قاب نازک ۳۰ دلاری.

قاب باتری دار از ترکیب پلاستیک و کائوچو ساخته شده است. و بسیار کوچکتر و نازکتر از هر قاب باتری دار دیگر می‌باشد. قاب ساده در دو طرح چوبی و مشکی موجود می‌باشد.


0
0

تاریخ: یک شنبه 01 اسفند 1395     بازدید ها: 3536     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب