عکس های از رندر نهایی آیفون ۸ به دست آمده ( این عکس توسط گوردون یکی از نزدیکان به شرکت تولیدکننده لوازم جانبی Nodus بدست آمده است)  که می توان طراحی قطعی آن را تایید کرد . اما دیگر باید به حاشیه ها خاتمه داد و با نمایشگر بزرگ و باریک به اندازه ۵.۸ اینچی آن روبرو شد.

فقط بخشی از بالای این نمایشگر برای قرارگرفتن دوربین سلفی و دیگر سنسورها جدا شده است . در نهایت در این طراحی محلی جدید برای نشان داده نوتیفیکیشن ها به وجود آمده است.

همانند طرح های پیشین ، در آیفون ۷ پلاس دوربین دوگانه ی افقی وجود داشت که به وضعیت عمودی تغییر یافته و به دلیل کارکرد ایده آل و بهتر آن جز برنامه های جامع  اپل می باشد.  اپل حاشیه های آیفون۸ را به نسبت موبایل های قبلی تا حدودی کاهش داده است .

با وجود اینکه در رندرها مشخص نمی باشد اما درگاه لایتنینگ در این موبایل همچنان حضور دارد و خبری از USB نوع C وجود ندارد و مثل آیفون ۷ جک هدفونی در آن نیست .

از دکمه هوم که غافل نشویم در رندر ها می بینیم که اندازه آن دوبربر شده است و هنوز در مورد قرار گرفتن حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر شک و تردید های وجود دارد ، این امکان وجود دارد اپل مانند سونی در دکمه پاور حسگر اثرانگشت را قرار بدهد.

هنوز هم نمی توان در مورد آیفون ۸ نظر قطعی داد . زیرا قیمت نهایی ، کارکرد تراشه A11 و ویژگی های دوربین از رازهای پنهان آیفون ۸ میباشد. اما با اطمینان تمام می توانیم بگوییم که رندرهای منتشر شده به عنوان طراحی نهایی آیفون ۸ به شمار می آیند.


0
0

تاریخ: یک شنبه 01 مرداد 1396     بازدید ها: 1498     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب