دلایل خوبی برای تخت ماندن صفحه نمایش گوشی‌ها وجود دارند برای مثال در گوشی‌های با صفحه نمایش تخت میتوان از محافظ صفحه نمایش(گلس) استفاده کرد، مقاومت Gorilla Glass در هر ورژن افزایش می‌یابد و استفاده از محافظ صفحه برای گوشیتان امری ضروری است. برای مثال گوشی LG G6 یکی از گوشی‌های جدید است که صفحه تخت دارد.
در مقابل کمپانی سامسونگ نظر متفاوتی را دارد، گوشی‌های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus حتی یک مدل با صفحه نمایش تخت را ندارند.لبه خمیده کنار گوشی به بی حاشیه بودن کناره‌ها کمک زیادی کرده است، اما برخی مردم این گوشی‌ها را خوش دست نمی دانند. صفحه‌های خمیده گرفتن گوشی در دست را سخت‌تر می‌کنند(به دلیل این که نوک انگشتان با صفحه برخورد می‌کنند.)

مطمئنا شما به یک صفحه نمایش مناسب احتیاج دارید. بسیاری از کمپانی‌ها به سادگی یک محافظ صفحه نمایش خمیده برای گوشی قرار می‌دهند که با این کار لبه‌های تیز جلوی گوشی را از بین می‌برند.

انتخاب هر کدام از صفحه نمایش‌ها جنبه‌های مثبت و منفی خود را دارد. اما اگر میخواهید مراقبت بیشتراز صفحه نمایش و خوش دستی گوشی برایتان مهم است پیشنهاد ما به شما صفحه نمایش تخت است، گرچه برخی صفحه نمایش خمیده را به دلیل زیبایی بیشتر انتخاب می‌کنند. انتخاب با شماست.


0
0

تاریخ: سه شنبه 10 مرداد 1396     بازدید ها: 1465     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب