ربات Emys با الهام گرفتن از به نمایش گذاشتن احساسات به کودکان تدریس خواهد کرد. البته که کودک خارق العاده شما قرار نیست به یک نابغه تبدیل شود اما Flash Robotics تلاش کرده است تا روش آموزش زبان متفاوت تری را در پیش بگیرد و بدین ترتیب، زمان نگاه کردن به صفحه نمایش (برنامه‌های تلویزیونی و بازی‌ها) را به حداقل برساند.

Emys برای تدریس وابسته به تگ‌های RFID می‌باشد. بدین ترتیب، اگر کودک تصویر برچسب واژه “سگ” را نگه دارد آن را در صفحه نمایش ربات مشاهده می‌کند. به طور مثال، ربات گفتن واژه مربوط را خواهد شناخت و تصویر آن را به نمایش می‌گذارد.

ابداع ربات Emys نشان داده است باید قدر کودکان را دانست. آن‌ها بدین وسیله مجبور نخواهند شد تا زمان زیادی را صرف خیره شدن در صفحه‌های نمایش دیگر کنند. همچنان که مطمئن نیستیم آموزش زبان به کودکان از طریق یادگیری واژگان گسترده استراتژی موفقیت آمیزی باشد اما مشخص است کارکرد Emys مشابه به Dora The Explorer شود.

برای ما انسان‌ها ابداع و پیشرفت ربات‌ها در صنعت رباتیک بسیار قابل توجه و تاثیرگذار است. به خصوص که اگر پای احساسات در میان باشد. به طور مثال، اگر سمت راست ربات را لمس کنید متوجه واکنش منفی آن خواهید شد. درست مانند یک حیوان خانگی که با هر لمس شما احساسات متفاوت را در معرض اجرا می‌گذارند.

Emys دارای یک دوربین بر روی صورت می‌باشد که از طریق آن حالات چهره کودکان را پیگیری می‌کند و به دنبال آن ارتباط برقرار می‌کند. Emys مدام چشم‌هایش را باز و بسته کرده و دیسک‌ها را حرکت می‌دهد. و بدین ترتیب، قصد دارد بی قراری انسان‌ها را تقلید کند. مطمئنا شما تا پیش از Emys هیچ ربات مشابه دیگری را ندیده اید.

این ربات از ژوئن سال ۲۰۱۸ با شروع قیمت ۳۹۹ دلار عرضه خواهد شد.


0
0

تاریخ: شنبه 21 مرداد 1396     بازدید ها: 1496     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب