شنبه 28 شهریور 1388
کد مطلب: 1
تعداد بازدید: 15095

درباره ما بدانید

درباره ما بدانید

لوگوی رادرایانه

شرکت راد رایانه با بیش از ده سال تجربه مفید در طراحی انواع وبسایت های شخصی، شرکتی، تجاری و فروشگاهی، سازمانی و دولتی در اهواز قادر به ارائه بهترین سرویس به شما خواهد بود.

- راه اندازی انواع فروشگاه های اینترنتی ( سایت های تجارت الکترونیک )
- راه اندازی انواع پورتال ها (مناسب برای خبرگذاریها، سازمانهای یا نهادهای دولتی، آموزشگاه ها، مدارس، آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، مشاورین املاک و ...)
- راه اندازی سایت های استاتیک و تبلیغاتی
- راه اندازی سایت های مالتی مدیا و فلش
- راه اندازی سایت های دانلود و سرگرمی


خدمات طراحی وب سایت رادرایانه هاستینگ، طیف وسیعی از کاربران و صاحبان صنایع را در بر می گیرد، از وب سایت های کوچک شخصی تا فروشگاه آنلاین، همه در حیطه تخصصی رادرایانه هاستینگ قرار می گیرند، شرکت های کوچک و بزرگ، شرکت هایی که مایل به ارائه خدمات آنلاین به کاربران خود هستند و همچنین شرکت هایی که فقط قصد اطلاع رسانی را دارند می توانند از خدمات طراحی سایت رادرایانه هاستینگ بهره مند شوند.

سرعت بالا، کیفیت و امنیت سایتهای طراحی شده تضمین شده میباشد.
تيم طراحي رادرایانه با ارائه خدماتي همچون طراحي وب سايت بصورت استاتيک و يا پويا، برنامه نويسي سيستمهاي مديريت محتواي وب سايت... آماده انجام سفارشات طراحي شما مي باشد.

لطفا" جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت توسط ایمیل یا تلفن با ما
تماس حاصل فرمایید.
تلفن: 09166150800 

طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.
توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید.
شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

 

  اهداف وب سایت
   
  •   بررسی مخاطبان شما
  •   بررسی خدمات شما
  •   بررسی خواسته های مخاطبان شما
  •   بررسی رقبای شما
  •  
  محتوای وب سایت
   

محتوا و مطالب درون وب سایت شما مهمترین قسمت وب سایت شما را تشکیل میدهند.
ارائه اطلاعات علمی ، ساده ، گویا و همراه با استفاده از نگارش مناسب در ارتباط با نوع فعالیت و محصولات و یا خدمات شما می تواند تمامی نیازهای مخاطبان رابر طرف نماید و آنها را در استفاده از خدمات و یا محصولات شما متقاعد کند.


 

  نمای وب سایت
   

یکی از مهمترین و کلیدی ترین نکات در یک وب سایت گرافیک وب سایت است.
خلاقیت همراه با سادگی می تواند فضایی بسیار زیبا و کارآمد در وب سایت شما ایجاد کند.در این راه انتخاب رنگها و طرح های مناسب با فضای کاری شما بسیار تعیین کننده است.
ما با توجه به نیاز شما و مخاطبان شما گرافیکی استاندارد و به دور از تعصب ارائه خواهیم کرد.

  مدیریت وب سایت
   

برای مدیریت ( بروزرسانی ، ویرایش و … ) اجزاء و مطالب وب سایت در اختیار شما قرار میگیرد. سادگی در نحوه استفاده ، امکانات و امنیت از نکات مهم در مدیریت وب سایت هستند.
این بخش توسط مخاطبان عادی وب سایت شما غیر قابل رویت می باشد و در عین حال قسمت اصلی تشکیل دهنده وب سایت های داینامیک است.
گروه طراحان وب اورینا با توجه به امکانات سایت شما محیط مدیریتی کاملا پویا و اختصاصی فراهم خواهد آورد.
ما توانایی طراحی و پیاده سازی وب سایت های اداری ، شرکتی ، شخصی ، فروشگاهای ، معرفی ، فروشگاهی و ... را با بالاترین استاندارد ممکن را داریم

برای مشاهده برخی از وب سایت های طراحی و برنامه نویسی شده توسط ما اینجا کلیک کنید.


شرکت راد رایانه با بیش از ده سال تجربه مفید در طراحی انواع وبسایت های شخصی، شرکتی، تجاری و فروشگاهی، سازمانی و دولتی در اهواز قادر به ارائه بهترین خدمات خواهد بود.
طراحی و پیاده سازی: راد وب