امروزه در بازار پاوربانک‌های متنوعی وجود دارد که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. در ادامه  این پست لیستی از بهترین پاوربانک‌ها برای شما معرفی شده است. اگر قصد دارید برای خودتان پاوربانک بخرید حتما این مطلب را مطالعه نمایید.

۱) Jackery Bolt

این نوع پاور بانک در دو اندازه مختلف عرضه می‌شود : یک نسخه کوچکتر ۶ هزار میلی‌آمپر ساعتی و یک نسخه بزرگتر ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی

معمولا هر دو این اندازه‌ها را می‌توانید با خیال راحت و اطمینان کافی خریداری نمایید. این پاور بانک همراه دو کابل به کاربران ارائه می‌شود تا دیگری برای استفاده به هیچ کابل اضافی نیاز نداشته باشند و همین موضوع سبب می‌شود عده ی زیادی این پاوربانک را بپسندند البته فراموش نکنید که شما یک درگاه جداگانه USB A را نیز خواهید داشت که می‌توانید برای متصل نمودن گوشی‌های مدرن مجهز به USB C از آن استفاده نمایید. 

۲) Anker PowerCore

این پاور بانک‌ها به تکنولوژی شارژ PowerIQ مجهز می‌باشند که سبب می‌شود خیلی سریع و با اطمینان شارژ گردند.

شما قادر هستید که هر امکاناتی را که می‌خواهید از یک مدل جیبی ۵ هزار میلی‌آمپری گرفته تا یک پاور بانک ۲۶ هزار و ۸۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بزرگ به دست بیاورید. 

۳) TravelCard

این پاور بانک با اندازه کوچکی که دارد می‌تواند به راحتی در جیب جا شود و همچنین به کابل‌های میکرو یو اس بی و لایتنینگ مجهز می‌باشد. این پاوربانک به عنوان یکی از باریک‌ترین پاوربانک‌های جهان به شمار می‌رود.

۴) Dynex

خوشبختانه این پاور ارزان قیمت می‌باشد و به راحتی می‌توانید در هر جای از آن استفاده کنید و آن را با خود حمل کنید. Dynex با ظرفیت ۲ هزار میلی‌آمپر ساعت به عنوان یکی از ارزان‌ترین انتخاب‌های شما در خرید پاور بانک می‌باشد.

۵) Tzumi PocketJuice

یکی از پاوربانک‌های است که کاربران زیادی آن را تایید کرده اند. این پاور بانک ظرفیت مناسب ۸ هزار میلی‌آمپر ساعت  دارد که به راحتی می‌توانید با آن گوشی آیفون ۶ اس / ۷  خود را ۴ بار شارژ کامل کنید. 

۶) Mophine Powestation

این پاور بانک‌ها با گارانتی‌های یک ساله عرضه می‌شوند و در دو نوع ۶ هزار و ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی می‌باشند. اگر می‌خواهید یک پاوربانک با اعتماد و با اطمینان خریداری کنید این گزینه می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. 

۷) EasyAcc

این پاوربانک ظرفیت ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعت دارد و به عنوان یکی از بهترین پاوربانک‌های موجود در بازار می‌باشد. در این پاوربانک درگاه‌های متعددی از یو اس بی وجود دارد که شما می‌توانید از آنها استفاده نمایید. این پاوربانک نیز می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها در خرید پاوربانک به شمار بیاید.

 


0
0

تاریخ: شنبه 15 مهر 1396     بازدید ها: 1514     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب