برای انجام اینکار اپلیکیشن و برنامه‌های بسیاری وجود دارد که ما به شما نرم‌افزار Network Speed Test را پیشنهاد می‌کنیم.این برنامه به شما کمک می‌کند تا به صورت دقیق از کارکرد اینترنت خود مطلع شوید.برای دانلود آن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود نرم‌افزار Network Speed Test

بعد از نصب نرم‌افزار شما باید با استفاده از گزینه Start شروع به تست کردن سرعت اینترنت کنید که حدودا چند دقیقه ای طول میکشد تا برنامه به شما نتیجه ای با جزئیات سرعت دانلود و بارگزاری فایل‌ها را گزارش دهد.اکنون که از سرعت اینترنت مطلع شدید برای سرعت بخشیدن به آن باید با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl + Alt + Delete نوار انجام وظیفه یا همان Task Bar را باز کنید و برنامه‌های غیر ضروری را حذف کنید.

در ادامه شما باید در تنظیمات بروزرسانی در کنترل پنل گزینه Update را غیر فعال کنید تا خیالتان از اینکه ویندوز به صورت خودکار بروزرسانی نشود راحت شود برای اینکار به قسمت Update & Security وارد شوید و در قسمت Advanced Options گزینه بروزرسانی را OFF کنید.در ادامه مطمئن شوید بروزرسانی خودکار برای تمامی نرم‌افزار ها مانند آنتی ویروس و … غیر فعال باشد.

در آخر مطمئن شوید که از یک مرورگر استاندارد مثل Chrome یا FireFox استفاده می‌کنید و در ادامه اگر برنامه Speed Test را تست کنید مشاهده می‌کنید که به سرعت اینترنت شما افزوده شده


0
0

تاریخ: سه شنبه 10 اسفند 1395     بازدید ها: 4316     دسته:      
طراحی و پیاده سازی: راد وب