یک شنبه 09 آذر 1393
کد مطلب: 13
تعداد بازدید: 13811

برنامه نویسی در اهواز

برنامه نویسی در اهواز

 برنامه نویسی وب

برنامه نویسی وب
   

  برنامه نویسی وب، ایجاد سامانه‌های داینامیک و سامانه‌های مدیریت محتوا، برنامه نویسی سفارشی وب

در صورتی که به برنامه ای اختصاصی در محیط اینترنت احتیاج داشته باشید، کارشناسان ما با در اختیار گذاشتن تجربه و توان علمی خود در تمامی مراحل طراحی نرم‌افزار، طراحی دیتا بیس و پیاده‌سازی واسط کاربر در کنار شما خواهند بود

خدمات برنامه نویسی رادوب، طیف وسیعی از کاربران و صاحبان صنایع را در بر می‌گیرد، از وب سایت‌های کوچک شخصی تا فروشگاه آنلاین، همه در حیطه تخصصی رادوب قرار می‌گیرند، شرکت‌های کوچک و بزرگ، شرکت‌هایی که مایل به ارائه خدمات آنلاین به کاربران خود هستند و همچنین شرکت‌هایی که فقط قصد اطلاع رسانی را دارند می‌توانند از خدمات تحت وب رادوب بهره‌مند شوند.

امروزه برنامه نویسی وب و ایجاد سایتهای داینامیک جزء لاینفک طراحی سایت می‌باشد و بخش برنامه نویسی رادوب با استفاده از نیروهای متخصص خود پروژها و ایده‌های تحت وب شما را در زمینه‌های زیر با رعایت کامل مسائل امنیتی و بر اساس اصول مهندسی طراحی و پیاده‌سازی می‌کنند.

    برنامه نویسی PHP - jQuery
    طراحی بانکهای اطلاعاتی MySQL و Oracle
    ایجاد CSSهای بهینه برای وب سایت
    استفاده از تکنولوژی WEB2
    جاوا اسکریپت و XML
    ایجاد توابع امنیتی در سطوح مختلف برنامه نویسی

 

برنامه نویسی سایتهای مدیریت محتوا
   

ایجاد سایتهایی با امکان تغییر و بروز رسانی توسط مدیر سایت با این دیدگاه که شاید مدیران اینگونه سایتها اطلاعات دقیقی از علم طراحی سایت ندانند ما را بر آن داشت تا اقدام به برنامه نویسی سایتهای مدیریت محتوا نماییم.
در پیاده‌سازی سایتهای مدیریت محتوا متناسب با نیاز کارفرما در هر بخش، اطلاعات و جداول آن قسمت را به صورت بانک اطلاعات پیاده‌سازی کرده و در بخش مدیریت اطلاعات بروز رسانی آن را در اختیار مدیر سایت قرار می‌دهیم.

 

برنامه نویسی خدمات دولت الکترونیک
   

با الزامات دولت محترم به دستگاههای اجرایی در راستای ارائه خدمات الکترونیک به مردم شرکت رادوب از اولین پروژه‌های دولتی خود با این دیدگاه نسبت به تحلیل و آنالیز اینگونه وب سایتها اقدام نمود.

 

سامانه‌های مدیریت آگهی
   

این سامانه حاصل تلاش چندین ساله بخش برنامه نویسی شرکت رادوب می‌باشد که در آن با رعایت کامل موارد امنیتی در سطوح مختلف برنامه و بانک اطلاعات، سیستمی جامع را جهت انجام امور مربوط به مدیریت آگهی‌ها - محصولات و ... را بوجود آورده ایم که از نکات بسیار برجسته آن می توان به سرعت سریع پاسخ گویی در زمان اوج ترافیک سایت - محیط کاربر پسند و با امکاناتی ایده ال اشاره نمود.

 

سامانه پرتال پیشرفته رادوب
   

سالها تجربه ما در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی وب و ایجاد وب سایتهای داینامیک و شناختی که از مشتریان پیدا کردیم ما را بر آن داشت تا سیستمی کاملا ماژولار و داینامیک با قابلیتهای بسیار انعطاف‌پذیر ایجاد کنیم، این سامانه به زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعات MySQL طراحی و پیاده‌سازی شده است و به عنوان یک سامانه قدرتمند مدیریت محتوا قابل ارائه به بخشهای دولتی و خصوصی می‌باشد.


خدمات برنامه نویسی رادوب، طیف وسیعی از کاربران و صاحبان صنایع را در بر می‌گیرد، از وب سایت‌های کوچک شخصی تا فروشگاه آنلاین، همه در حیطه تخصصی رادوب قرار می‌گیرند.
طراحی و پیاده سازی: راد وب